Chale Para Casal Com Lareira, Cozinha E Jardim
Chale Para Casal Com Lareira, Cozinha E Jardim Monte Verde villa van 32 vierkante meter is geschikt voor maximaal 2 gasten en ligt in de buurt van de orchideeëntuin MV, op 5 minuten loopafstand.
Gasten de Igreja de São Francisco de Assis 2 km verder vinden en het centrum van Monte Verde binnen 5 minuten te voet bereiken. Deze hut vindt u binnen 20 minuten lopen van Galeria Oak Plaza. Voor sportliefhebbers is de 1-slaapkamer Chale Para Casal Com Lareira, Cozinha E Jardim villa een ideaal startpunt om de sportscene van Monte Verde te ontdekken, met de ijsbaan op slechts 1 km afstand.
Tot de badkamerfaciliteiten van de 1-badkamer villa behoren ook een apart toilet en een douche. Er zijn een haardroger voor het comfort van de gasten.
Een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten, keukengerei is inbegrepen. La Pimpollina ligt niet ver van Chale Para Casal Com Lareira, Cozinha E Jardim villa en biedt Italiaanse gerechten aan.
- Locale bezienswaardigheiden
- Bosque do Gato de Botas439 km
- Trilha do Pinheiro Velho467 km
- Espaço Adelia413 km
- Claudio Passeios362 km
- Praca da Arvore575 km
- Igreja Batista Monte Verde580 km
- Orquidário MV143 km
- Luchthavens
- Luchthaven São José dos Campos123 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
Horeca
- Keukengerei
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Mini bar
- Patio
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Chale Para Casal Com Lareira, Cozinha E Jardim villa?
Gasten van Chale Para Casal Com Lareira, Cozinha E Jardim villa kunnen hun auto parkeren op privéparkeren. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Chale Para Casal Com Lareira, Cozinha E Jardim villa kun je aanbevelen?
Gasten van Chale Para Casal Com Lareira, Cozinha E Jardim villa kunnen eten in La Pimpollina restaurant, dat Italiaanse gerechten serveert. - ❓
Wat is de capaciteit van Chale Para Casal Com Lareira, Cozinha E Jardim villa?
Tot 2 personen kunnen verblijven in Chale Para Casal Com Lareira, Cozinha E Jardim villa. - ❓
Is er een keuken in deze hut?
Deze hut beschikt over een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten, keukengerei.